Житомирський район, Житомирська область

«Перемогли сильніші…»

13 серпня поточного року в селі Слобода-Селець, за активної участі депутатів Станишівської сільської ради Ляшука Руслана та Шульського Олександра, за сприяння депутата Житомирської районної ради Якімця Андрія було проведено І-й чемпіонат Станишівської територіальної громади з пляжного волейболу.

І хоч цей вид змагання для нашої місцевості, в цілому, екзотичний, проте бажаючих брати участь було чимало.

Боротьбу за першість виборювало 10 команд, а свідками та вболівальниками були десятки відпочиваючих та представники громад.

Жага до перемоги була у кожного учасника, і їй не могла завадити навить спека, яка досягала 32 ` С в затінку.

По праву перемогли сильніші, а ними стала команда с. Лука, в складі Єдинака Сергія та Кифюка Андрія.

Друге місце по праву виборола команда «Лука-Агро» в складі Романюка Дмитра та Хланя Богдана.

Третіми в запеклій боротьбі за призове місце стали молоді спортсмени з села Піски, в складі Мельника Романа та Мурашевського Євгена.

Переможців змагання привітав та вручив грамоти і цінний подарунок заступник голови Станишівської сільської ради Сокорчук Василь Миколайович.

Дякуємо всім за участь у змаганнях, бажаємо великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!