Житомирський район, Житомирська область

Змінювати життя самим…

Термосанація будівель або утеплення приміщень, набуває все більшого поширення в нашій Станишівській громаді.

Проходить вона і в с. Ліщин.

Закінчились роботи з термомодернізації навчального корпусу №1 школи.   Утеплення та осучаснення будівлі абсолютно змінило заклад.  Встановлено систему вентиляції по всім навчальним класам школи, переведена котельня  на тверде паливо, утеплено стелю, замінено дах школи, у коридорах влаштована сучасна підвісна стеля. Температура в цьому закладі, до проведення енергоефективних заходів могла сягати взимку 9-11 градусів, тепер  вона становить за 20 градусів.

Швидкими темпами проводяться роботи по утепленню зовнішніх стін, фасадів Будинку культури .

Ми дуже вдячні Станишівському сільському голові Матвійчук  Ю. В., депутатському корпусу Станишівської сільської ради, які направили кошти на капітальний ремонт Будинку культури, депутату Житомирської районної ради Загладько Віктору Миколайовичу – за виділені кошти із районного бюджету на виконання депутатських повноважень з депутатського фонду 196 тис грн.  на капітальний ремонт  Будинку культури та 50 тисяч грн. на ремонт та обладнання кімнати  для проведення заходів з дітьми та молоддю.

Дані роботи виконуються ФОП «Можаровським В.Л.» з яким укладенні договори на виконання даних видів робіт. Бригада працює з раннього ранку до вечірньої пори злагоджено, якісно і організовано. Жителі села відмічають їх роботу.

Будівельні роботи не закінчено, вони продовжаться у 2018 році.

Термосанація дає можливість зменшити витрати на опалення в зимовий час, а також на охолодження в літні місяці.  Вона дозволяє захищати фасад будівлі від впливу атмосферних опадів, високих і низьких температур і продовжує час його експлуатації.

(бібліотекар Панченко Світлана)