"Моя люба - Млинищенська земля..."

Дата: 19.08.2017 09:55

19 серпня  2017 року у Млинищах, було започатковано відзначення дня народження села .

Свято розпочалося  з дитячих розваг:  дітки спочатку прийняли участь у конкурсі малюнок на асфальті - «Моє село»,вони  каталися на електромобілях, стрибали на батутах, а потім отримали солодкі подарунки

Із Днем села присутніх привітали поважні гості свята: секретар  Станишівської сільської ради Катерина Анатоліївна Клименко,заступник сільського голови об`єднаної Станишівської громади Василь Миколайович  Сокорчук, начальник відділу культури і туризму, сім`ї,  молоді і спорту Тетяна Всеволодівна Харченко .

Багато гарних, вітальних слів  своїм односельчанам  сказала  виконуюча обов'язки старости Олена Семенівна  Безшкура. Вона ж вручила подарунки:  найменшій жительці  –Юлії Смірновій, яка народилась 24 квітня цього року, найстаршій жительці  Марії Феліксівні Вацьківській, яка 17 червня відсвяткувала 100-річний ювілей. Також привітали іменинників, які народились 19 серпня, а саме: Віктора Міщенко, Олену Дмитрук, Любов Хуторну та Володимира Бартиньєва.

Історію села всім присутнім розповів вчитель вищої категорії,  школи с. Луки-Островський Леонід Леонідович.

На святі було оголошено подяки за фінансову допомогу та особистий внесок у розвиток села Млинище : депутату Житомирської обласної ради Павлюку Руслану Віталійовичу, депутатам районної ради Якімцю Андрію Вікторовичу та Уницькому Сергію Олександровичу, та таким підприємцям села: Драгоміровій Олені Володимирівні, Аляб'єву Юрію Миколайовичу, Фещенку Роману Дмитровичу, Лозану Олегу Клавдійовичу і Венгловському  Віталію Вікторовичу.

Музичні поздоровлення для присутніх  прозвучали від Тетяни Всеволодівни Харченко, Тетяни Ярощук (Завідуюча клубом с. Скоморохи), Тетяни Михайлівни Козачук (Художній керівник с. Лука), Тетяни Гульчук та Євгенії Вірт.

Після концерту всіх гостей свята пригощали смачною юшкою, канапками, пампушками та пирогами. Які були приготовані золотими руками таких господинь: Юлії  Мількевич , Галини Бабенко, Ірини Клубнікіної, Лесі Гаєнко  та Ірини Гаєнко.

Працівники культури, щиро вдячні всім за допомогу у проведенні свята.

(Руслана Остапчук.)