Культурно-мистецький фестиваль "ВЕСЕЛКА"

Дата: 17.06.2017 09:55

15 червня на базі БК  Піски та Пісківської школи  пройшов Перший культурно-мистецький фестиваль «Веселка», у цьому заході взяли участь команди пришкільних таборів  від сіл  Зарічани, Станишівка, Піски, Лука та Ліщин.
Урочисте відкриття Фестивалю розпочала ведуча директор БК Піски Юлія Мельник запросив на сцену всі команди.

З вітальним словом к присутнім  звернувся  заступник Станишівського  сільського голови Василь Сокарчук,  наснаги та жаги до перемоги побажала  всім учасникам змагань   заввідділом культури Станишівської громади  Тетяна Харченко.

Учасники всіх  команд розділилися:  Спартакіада проходила біля школи, творча частина відбувалася в Будинку культури.

Команди змагалися: настільний теніс, «Малюкбол» та естафета зі стрибків.

У настільному тенісі перемогла команда Зарічан, другими були ліщинці, а «бронза» - у Пісок. У малюкбол найкраще зіграли пісківські школярі, друге місце за Станишівкою, третє – у ліщинців. В естафеті найкраще настрибала команда зарічанців, за ними – луківські школярі, затим – станишівські. У загальному спортивному заліку першість вибороли Зарічани, «срібло» - у Ліщина, треті - Піски. Членами жюрі були учителі фізичної культури, один з  меценатів фестивалю, депутат Станишівської сільської ради Руслан Ляшук.

Мистецька частина складалася з  номінацій: Візитка, Творчий конкурс (пісня, танець, художнє читання), Лист в АТО, Малюнок на асфальті.
У «Візитній картці» журі визнало накращими зарічанців, другими виявилися юні пісківці, третє місце вибороли станишівці. У творчому конкурсі беззаперечними лідерами показали себе представники Пісок, друге місце у Зарічан, третє – у Ліщина. У конкурсі «Лист в АТО» також першість була за пісківськими школярами, друге місце поділили зарічанці та ліщинці, третіми призерами визнано луківських школярів, які виграли і конкурс «Малюнок на асфальті», випередивши Ліщин та Станишівку.

То ж, у цьому виді фестивалю загальні місця розподілилися наступним чином: 1. Піски; 2. Зарічани; 3.Ліщин; 4. Лука; 5. Станишівка.

Під час підведення підсумків фестивалю переможці отримали грамоти та кубки, подяки і спортивний інвентар.
На закритті цього дійства заступник Станишівського сільського голови В.Сокорчук відзначив, що свято дійсно вдалося, учасники показали високий творчий та спортивний рівень, він подякував всім за участь в фестивалі та Спартакіаді і сказав, що з наступного року творчий фестиваль буде проведено знову у Пісках, а Спартакіаду прийматиме село Зарічани.

(фото спортивних змагань від Івановського В.)