Житомирський район, Житомирська область

Навчально-практичний семінар-тренінг для працівників освіти

Відповідно до плану роботи відділу освіти Станишівської сільської ради 12 січня 2018 року на базі Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів  було проведено навчально-практичний семінар-тренінг для керівників, педагогічних працівників закладів освіти громади на тему «Формування педагогічної команди для вирішення професійно-орієнтованих завдань: психологічні аспекти».

Організаторами тренінгу виступили відділ освіти та адміністрація Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів. Реалізацію змісту тренінгу забезпечували Бредіхіна І.В., викладач ЖТЕК КНТЕУ, аспірант кафедри педагогіки ЖДУ імені І.Франка та Некрашевич Ю.І., практичний психолог Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Мета семінару: націлення на формування та посилення згуртованості членів педагогічної команди, створення конструктивної емоційної атмосфери, прояснення комунікативних стилів і стратегії учасників, розвиток навичок ефективного спілкування, функціональний аналіз рольової структури команди та її реальної діяльності.

У ході роботи учасники ознайомились із актуальною темою й обговорили можливості її застосування при формуванні педагогічної команди. Особливо емоційною була практична частина заняття, на якій модератори представили низку вправ, спрямованих на організацію кооперативного навчання.