Випуск ДНЗ Лука

Дата: 24.06.2017 09:18

Настав час випускних свят у дитячих  садочках. За три літніх місяці багато випускників дитячих садків стануть першокласниками. Увесь цей рік вони «дорослішали», хоча на випускних фотографіях, як не намагалися, а вигляд у малюків усе – таки був зворушливий, такий самий, як і тоді, коли вони завітали в дитячий садок.

16 червня відбувся випускний бал  в новому дитячому садочку села Лука «Малятко». На останньому святі в садку, дітям дали безліч жартівливих порад і мудрих настанов  на їх нове шкільне доросле життя. Вихователі та всі працівники садочка провели дуже гарне та змістовне свято, яке дітлахи запам’ятають назавжди.

Всі батьки та дітки дуже задоволені святом та вдячні завідуючій садочком і всім вихователям.