Шановні жителі с.Станишівка, с.Слобода-Селець та с.Бистрі!

09 травня  2018 року відбудуться святкові заходи: о 09.00 год мітинг на кладовищі в с.Слобода-Селець, о 10.00год мітинг на кладовищі в с.Бистрі, 11.45 год біля церкви   та о  12.00 год на кладовищі в с.Станишівка відбудеться Панахида по убієнних .

15:48 05.05.2018

ВЕСНЯНА ТОЛОКА

Відповідно до рішення виконкому сільської ради№ 38 від 15.03.2018 «Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Станишівської сільської ради», на території Станишівської сільської ради, з 10:00 27 квітня 2018 року буде проводиться загальна толока по санітарній очистці ділянки дороги (обочини) Житомир-Сквира, з залученням працівників виконавчого апарату сільської ради, членів виконкому, депутатів сільської ради, громадськості. Запрошуємо жителів громади долучитись до загальної толоки з санітарної очистки ділянки дороги (обочини) Житомир-Сквира. На час проведення загальної толоки прийом громадян працівниками апарату управління здійснюватись не буде. Просимо вибачення за тимчасові незручності. (Виконком Станишівської сільської ради)

16:54 25.04.2018

Відшкодування пільг (монетизація) по Станишівській ОТГ

23 квітня 2018 року  сільським головою спільно  з в.о. старост  та завідувачем соціальним сектором сільської ради Андрієць І.В. була проведення нарада по питанню  монетизації пільг   відповідно до постанови КМУ №197 від 14.03.2018 року  «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах»

11:14 24.04.2018

«Житомирщина – територія можливостей»,

Запрошуємо Вас прийняти участь у І Регіональному форумі «Житомирщина – територія можливостей», який відбудеться 16 травня 2018 року. На Форумі буде презентовано досягнення Житомирської області у виробничій, інвестиційній, технологічній, туристично-рекреаційній, культурній, безпековій сферах, а також у процесі відкритого публічного діалогу в рамках тематичних панельних дискусій проведено обговорення проблем та перспектив розвитку Житомирщини для формування стратегії, механізмів та інструментів розвитку регіону.

15:17 23.04.2018