Обговорення щодо курсування маршрутів 23,104, 108, 110 та 121

Шановні жителі населених пунктів: с. Зарічани, с. Слобода-Селець, с. Станишівка запрошуємо вас прийняти участь в обговоренні щодо організації пасажирських перевезень на приміських маршрутах 23,104, 108, 110, 121, яке відбудеться 19 вересня 2019 року о 12:00 в приміщенні БК села Станишівка.

15:53 12.09.2019

Над лісами та сільгоспугіддями у Житомирщини з літаків розкидають брикетики з вакциною від сказу

На території Житомирської області стартувала кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу з застосуванням трьох одиниць авіаційної техніки шляхом розповсюдження принад з вакциною. Розповсюдження принад здійснюватиметься поза межами населених пунктів над лісовими та сільськогосподарськими угіддями.

11:33 11.09.2019

Громадські слухання щодо будівництва сервісного центру для обслуговування сільськогосподарської техніки в с. Станишівка

13 вересня 2019 року буде проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану територій(ДПТ) земельних ділянок під будівництво сервісного центру для обслуговування сільськогосподарської техніки в с. Станишівка, Житомирського району, Житомирської області.

11:59 30.08.2019