Семінар-тренінг для роботодавців Станишівської ОТГ

З метою висвітлення актуальних питань щодо застосування законодавства про зайнятість та трудового законодавства Житомирський міський центр зайнятості буде проводити семінар-тренінг для роботодавців Станишівської ОТГ за участю представників Управління Держпраці у Житомирській обоасті.

12:39 18.07.2018

З Днем бухгалтера!

Шановні бухгалтери, вітаємо Вас з професійним святом! День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль Вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання. Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!

08:00 16.07.2018

Прийом мешканців Станишівської ОТГ Житомирським відділенням Фонду соціального страхування України в Житомирській області

Житомирське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області інформує про те, що особистий  прийом застрахованих осіб - мешканців Станишівської ОТГ, працівниками відділень здійснюється без черги.

08:48 10.07.2018

Погіршення погодних умов

22 червня поточного року очікується погіршення погодних умов, зокрема сильні дощі, грози, шквали, злива подекуди град.

11:02 22.06.2018

Оздоровлення дітей Станишівської громади у 2018 році

Відповідно до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Станишівської сільської ради на 2018-2020 рр. для оздоровлення дітей пільгових категорій в 2018 році придбано за рахунок коштів місцевого бюджету 25 путівок до дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Дзвіночок» (с. Дениші). Рішенням комісії по оздоровленню та відпочинку дітей путівки надано дітям, батьки яких звернулись з відповідною заявою.

14:54 20.06.2018