Станишівська територіальна громада

Оголошення

УВАГА!!! З 1 липня 2020 року змінено умови призначення допомоги на дітей одиноким матерям.

З 1 липня 2020 року набрав чинності Закон України від 02.06.2020р. № 646-ІХ «Про внесення змін до деяких Законів України щодо підвищення соціальних гарантій окремих категорій осіб», який передбачає призначення допомоги на дітей одиноким матерям в таких же умовах, що і малозабезпеченим сім’ям.

13:37:13 01.09.2020

До уваги мешканців с. Лука, с. Млинище та с. Піски!

Відповідно до плану моніторингових досліджень питної води децентралізованого водопостачання у Житомирському районі на 2020 рік, фахівцями лабораторного центру відібрані та досліджені зразки питної води з громадських колодязів с. Лука, с. Піски, с. Млинище.

11:46:22 31.08.2020

Якщо Ви не отримали податкові повідомлення – рішення по земельному податку!

Шановні платники земельного податку! Якщо Ви не отримали податкові повідомлення – рішення по земельному податку, зверніться до органу Державної податкової служби за місцем знаходження земельної ділянки.

16:28:58 14.08.2020

ДИСТАНЦІЙНИЙ безоплатний прийом громадян приватним нотаріусом Доброльожа В.В.

Що СЕРЕДИ з 9-00 до 10-00 в приміщені ЦНАПу Станишівської сільської ради, за адресою с. Станишівка вул. Кооперативна 3 (кабінет 1), проводиться ДИСТАНЦІЙНИЙ безоплатний прийом громадян із питань оформлення спадщини та договорів відчуження нерухомого майна. Попередній запис проводиться у ЦНАПі Станишівської сільської ради та за телефоном (094) 824-98-14.

10:31:35 04.08.2020

Повідомлення про повторну процедуру проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

Станишівська сільська рада повідомляє, що в зв’язку з карантином не відбулись громадські слухання, які були намічені на 29.06.2020р. (для врахування громадських інтересів) щодо «Детального плану території  земельних ділянок по майдану Бердичівському, 5а, 5г, 5д, 5е, в селі Зарічани  Житомирського району Житомирської області».

16:49:47 20.07.2020

Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує на навчання

Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2020/21 навчальний рік для здобуття освіти Європейського рівня за наступними спеціальностями:

10:10:37 14.07.2020