Особистий прийом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

У відповідності до Закону України "Про уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" та закону Закону України "Про звернення громадян" а також для забезпечення конституційних прав громадян на звернення, 25 липня 2019 року з 9-00 до 12-00 в приміщені Станишівської сільської ради, за адресою с. Станишівка, вул Кооперативна 3, буде проведено виїзний особистий прийом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

15:04 19.07.2019

Сплата Земельного податку з фізичних осіб по Станишівській громаді

Шановні жителі громади! До 31 серпня 2019 року  кожен землекористувач (крім пільгових категорій) повинен сплатити за користування земельними ділянками   «ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФІЗИЧНИХ ОСІБ». В разі несплати земельного податку буде нараховуватись пеня та штрафні санкції.

16:24 11.07.2019

Збори громадян за місцем проживання в населених пунктах Станишівської сільської ради у 2019 році (схід села)

Станишівська сільська рада повідомляє, що відповідно до рішення 24 сесії 7 скликання Станишівської сільської ради № 844 від 11.04.2019 року будуть проведені збори громадян за місцем проживання:

15:57 13.06.2019

Особистий прийом громадян Управлінням юстиції в Житомирській області

18 червня  2019 року (вівторок)  з 10.00 год в приміщенні Станишівської сільської ради за адресою с.Станишівка, вул.Кооперативна, 3 буде проводитись особистий прийом громадян керівництвом  Головного територіального управління юстиції у Житомирській області  та Регіонального центру по наданню вторинної  правової допомоги  з питань:

14:28 13.06.2019

Порядок поховання померлих громадян на території Станишівської сільської ради

Для визначення загальні правових засад здійснення на території об’єднаної територіальної громади, діяльності громадян  та посадових осіб з поховання померлих та для регулювання відносини, що виникають після смерті (загибелі ) особи, на засіданні сесії Станишівської сільської ради, від 27 червня 2018 року, було затверджено Положення про порядок поховання померлих громадян на території Станишівської сільської ради.

22:23 06.06.2019