Оголошення

23 березня 2019 року - Всеукраїнська акція «Чисті водойми - екологічно здорова країна»

Державним агентством рибного господарства України ініційовано Всеукраїнську акцію «Чисті водойми - екологічно здорова країна». Даний захід присвячений Всесвітньому дню води Його мета - очистити береги водойм від сміття та покращити екологічний стан довкілля.

16:40 20.03.2019

Надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду жителям Станишівської громади

Станишівська сільська рада повідомляє, що згідно постанови Кабінету  Міністрів України «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських,  приміських та міжміських маршрутах» з 01 травня 2019 року буде проводитись надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду. Для компенсації пільг у готівковій формі, громадянам які зареєстровані на території Станишівської сільської ради, відповідно до переліку категорій громадян які мають право на отримання таких пільг, потрібно надати до сільської ради (старостату) наступні документи:

13:24 14.03.2019

Врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території для встановленням АГНКС пропан-бутанового модулю(с. Зарічани)

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту за адресою: с. Зарічани, майдан Бердичівський, 5, Житомирський район, Житомирської області (з встановленням АГНКС пропан-бутанового модулю)

16:39 12.03.2019

Робочі візити голови Житомирської РДА в населених пунктах громади

Шановні жителі громади! 13, 14 та 15 березня 2019 року відбудуться робочі візити голови Житомирської РДА Микитюк С.М. спільно з начальником Управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА - Вакулюк Л.І. в населених пунктах громади:

11:33 12.03.2019

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів AT «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

14:02 11.03.2019

Затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Станишівської сільської ради з віддаленими робочими місцями

12:49 11.03.2019

До уваги пенсіонерів, які одержують субсидії

З 1 березня 2019 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №62 від 6 лютого 2019 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», кошти для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидій готівкою.

14:01 28.02.2019

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля КП "ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ"

На виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у порядку вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017р. № 1026 «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстр з оцінки впливу на довкілля», публікуємо Повідомлення про плановану діяльність КП "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО", яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

16:56 26.02.2019