Оголошення

Для реєстрації на ЗНО та вступ до вишів учням варто завчасно потурбуватися про оформлення ID-карток

Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки до територіальних відділів Державної міграційної служби України. Так, зараз паспорт вперше оформлюється після досягнення особою 14-річного віку. Для таких громадян ця адмінпослуга є безкоштовною. Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до:

12:21 03.01.2019

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

18 грудня о 10.00 працівники Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги будуть здійснювати виїзний прийом громадян в приміщенні Станишівської сільської ради за адресою с. Станишівка, вул. Парникова, 3.

14:47 17.12.2018

Увага! Погіршення погодних умов.

У зв’язку з виходом на Україну активного південного циклону протягом 12-14 грудня на Житомирщині очікуються складні погодні умови: вдень 12 грудня: у східній половині області та місті Житомирі сильний сніг та мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, на решті території помірні опади.

10:28 12.12.2018

Громадські слухання стосовно погодження детального плану території під розміщення "Центру реабілітації хворих"

18 грудня 2018 року буде проведено громадські слухання щодо погодження детального плану території земельної ділянки під розміщення центру  реабілітації хворих за межами населених пунктів, на території Левківської сільської ради та за межами сіл Станишівка і Лука, на території Станишівської сільської ради, Житомирського району.

16:21 06.12.2018

Придбання та використання піротехнічних виробів для влаштування феєрверків та світлозвукових видовищ (ДСНС України)

Відповідно до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» (далі - Закон України), постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд» на ДСНС України покладено функції зі здійснення державного ринкового нагляду за виробництвом та реалізацією піротехнічних виробів.

11:33 06.12.2018

УВАГА, ОЖЕЛЕДИЦЯ!

25 листопада 2018 року по всій території Житомирського району на дорогах ожеледиця. Просимо громадян будьте вкрай обережними, особливо водіїв під час керування автомобілем.

10:09 25.11.2018