Історія села

Село Слобідка, після війни Лісовщина.

Знаходиться за 3 км. від с.Туровець.Назва села можливо є відголоском Столипінської реформи, яку проводив голова Ради Міністрів Петро Столипін. З 1909 року селяни мали право селитися на хуторах(слободах) і обробляти свою землю, яка до того була в подвірному користуванні.Ліси і сіножатті залишались в користуванні громад. Після революційний час в архіві під назвою «Спис громад Іванківського району Волинської  округи» числиться Слобідська громада.Кількість дворів – 103, жителів – 493, площа – 397,44 десятин. Назва села стоїть Волосівська слободка. В даний час площа – 59,1 га, дворів – 25, жителів – 29. Це село вирізняється тим, що його жителі вважають себе поляками, віру визнають католицьку, мають навіть окремий цвинтар в с.Ст.Котельня, Андрушівського району. В селі була початкова школа, в якій в після воєнний час працювала вчителькою Ременчець Ніна Миколаївна.