A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Станишівська територіальна громада
Житомирська область, Житомирський район

Графік прийому громадян

Графік особистого прийому громадян посадовими особами Станишівської сільської ради ОТГ

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

Матвійчук

Юрій Вікторович

 

середа з 9.00 до 13.00

с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, кабінет 9

 

СЕКРЕТАР РАДИ

Клименко

Катерина Анатоліївна

 

п’ятниця з 9.00 до 13.00

с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, кабінет 3

 

ЗАСТУПНИК СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ РАДИ

Цьмох 

Олександр Романович

 

Уницький 

Сергій Олександрович

вівторок з 09.00 до 13.00

с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, кабінет 8

 

четвер з 09.00 до 13.00

с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, кабінет 8

 


КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Голубович

Людмила Іванівна

 

четвер з 9.00 до 13.00

с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, кабінет 12

 

 


 

староста

Бєльський

Євген Євгенович

Зарічанський

старостинський округ

понеділок,четвер з 13.30 до 17.00

вівторок 9:00 до 13:00

середа, п’ятницяз 9.00 до 17.00

с. Зарічани, провул. Шкільний, 8б

 

староста

Костенко

Алла Валеріївна

Пісківський

старостинський округ

понеділок,четвер з 13.30 до 17.00

вівторок 9:00 до 13:00

середа, п’ятницяз 9.00 до 17.00

с. Піски, вул. Жовтнева, 19

 

староста

Безшкура

Олена Семенівна

 

Луківський

старостинський округ

понеділок,четвер з 13.30 до 17.00

вівторок 9:00 до 13:00

середа, п’ятницяз 9.00 до 17.00

с. Лука, провул. Дитячий, 3

 

староста

Бочковська

Галина Михайлівна

 

с. Ліщинський

старостинський округ

понеділок,четвер з 13.30 до 17.00

вівторок 9:00 до 13:00

середа, п’ятницяз 9.00 до 17.00

с. Ліщин, вул. Л. Українки, 3

 

в.о.старости

Любченко

Галина Іванівна

 

с. Туровець с. Лісівщина с. Кринички с. Мошківка с. Грабівка

понеділок,четвер з 13.30 до 17.00

вівторок 9:00 до 13:00

середа, п’ятницяз 9.00 до 17.00

с. Туровець, вул. Канарських, 32

 

в.о.старости

Карбовський

Володимир Броніславович

с.Миролюбівка

с. Леонівка

с. Червоний

Степок

 

понеділок,четвер з 13.30 до 17.00

вівторок 9:00 до 13:00

середа, п’ятницяз 9.00 до 17.00

с. Миролюбівка, вул. Петровського, буд. 1-а

староста

Коваленко Людмила Валентинівна

Коднянський

старостинський округ

понеділок, четвер з 13.30 до 17.00

вівторок 9:00 до 13:00

середа, п’ятницяз 9.00 до 17.00

с. Кодня, вул. Грабовського, буд.17

 

староста

Смірська

Галина Петрівна

Іванківський

старостинський округ

понеділок, четвер з 13.30 до 17.00

вівторок 9:00 до 13:00

середа, п’ятницяз 9.00 до 17.00

с. Іванків, вул.Ковальова, буд 1

 

 


Начальники відділів та спеціалісти

Голуб

Наталія Андріївна

 

начальник відділу – головний бухгалтер бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер

середа з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3, кабінет 16

Продоус

Сергій Іванович

начальник фінансово-економічного відділу

п'ятниця з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3, кабінет 17

Шибецька

Ірина Костянтинівна

начальник відділу організаційної, інформаційної роботи та діловодства

 

вівторок з 09.00 до 13.00,

четвер з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3, кабінет 4

Поліщук

Валентина Дмитрівна

 

начальник відділу правової, кадрової роботи, військового обліку сільської ради та паспортизації

п’ятницяз 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3,кабінет 6

Юхимець

Галина Миколаївна

начальник відділу освіти

п’ятниця з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3, кабінет 10

Харченко

Тетяна Всеволодівна

начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту

 

п’ятниця з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3,кабінет 13

 

Просова

Наталія Антонівна

начальник відділу у справах дітей

 

понеділок з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3, кабінет 10

 

Паламарчук

Сергій Васильович

начальник відділу земельних відносин та екології

 

середа з 09.00 до 13.00,

п’ятниця з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3, кабінет, 7

 

Барановська

Ірина Валеріївна

начальник відділу соціального захисту

середа з 09.00 до 13.00,

п’ятниця з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3, кабінет, 4

 

Шутенко

Тетяна Василівна

 

начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

 

середа  з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3, кабінет 13

Опанасюк

Олена Миколаївна

начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг»

вівторок з 09.00 до 13.00,

п’ятниця з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3, кабінет 1

 

Герасимчук

Ганна Григорівна

паспортист

понеділок, віторок, середа, четвер з 09.00 до 13.00

 

вул. Кооперативна, 3, кабінет, 5

 

Графік виїзних прийомів громадян посадовими особами

Станишівської сільської ради ОТГ

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

Матвійчук

Юрій Вікторович

І-й вівторок щомісяця з 09.00 до 12.00*

 

СЕКРЕТАР РАДИ

Клименко

Катерина Анатоліївна

II-й вівторок щомісяця  з 09.00 до 12.00*

 

 

 

ЗАСТУПНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ РАДИ

 

 

Цьмох

Олександр Романович

 

Уницький

Сергій Олександрович

 

 

І

ІІ-й вівторок щомісяця з 09.00 до 12.00*

 

 

 

ІV-й вівторок щомісяця з 09.00 до 12.00*

 

 

* згідно попереднього запису на прийом

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь