Історія села

До 1954 року мало назву Рудня – Грабівка. Село знаходиться в оточені лісів, звідси і його назва. Площа - 46,1 га, дворів – 22, жителів -14. Грунти піщані.Ставок займає -25,9 га. Архівний документ під назвою «Спис земельних громад Іванківського району Волинської округи» в складі громад числилась Грабівська громада, в яку входила і Розкидайлівка – 124 двори, 614 жителів, 250,72 десятин землі. В селі був водяний млин,яким користувалася вся округа.

Історія села звичайна- встановлення Радянської влади, утворення колгоспу « 15-ти річчя Жовтня», який в 1950 році приєднався до колгоспу ім..Жданова с.Туровець. Сільська рада знаходилась в Рудні.Головою сільської ради була обрана жителька села Грабівка Красуцька Марія Юхимівна.Школа теж знаходилась в Рудні.Початкові класи вів житель Грабівки Новак Петро Володимирович.

В червні 1943 року німці вчинили каральний захід над селом за зв'язок з партизанами. 44 працівники Івницького лісництва були живцем спалені в кошарі, село було спалено дотла. Багатьох жителів вивезли в Німеччину на каторгу. Учасниками партизанського руху були: Новак Лідія Михайлівна, Маєвський Марян Степанович, Маєвська Павліна Леонтієвна. Далі історія села поєднується з центральним селом Туровець. Відстань від Грабівки до Туровця 9 км.