Житомирський район, Житомирська область

ФАП с. Станишівка

Приміщення ФАПу збудовано  в 1960 році.

З архіву сільської ради :

починаючи з 1945 року в медпункті працювали:

-завмед. : Макарчук Ольга Федорівна, Метельський Микола Васильович, Кондров Микола Митрофанович, Кудімова Ірина Миколаївна, Шиманюк Таїсія Афанасіївна, Кохан Єфим Кирилович,  Ревуцький Григорій Михайлович, Козлов Леонід Павлович, Тищенко Дмитро, Поліщук Віталій Йосипович, Сотніченко Георгій Васильович, Козлова (Морочко) Анастасія Арсентіївна..

-акушерка: Белошицька Михайлина Степанівна, Шиманюк Таїсія Афанасіївна, Кудімова Ірина Миколаївна, Герасимчук Валентина Олександрівна,  Козлова (Морочко) Анастасія Арсентіївна, Ременюк Вікторія Цезарівна, Колесник  Лариса Петрівна, Фіголь Олена Олександрівна…

На данний час  в медичному закладі працюють:

Тарасенко Вікторія Вікторівна працює з 2004.

Дубовікова Ліна Жоржівна,  народилася 1.07.1972 року в м. Ірпінь, Київської області.

В 1988 році закінчила ЗОШ № 16 м.Житомира, вступила до Житомирського медучилища.

Після закінчення училища прийшла працювати до Станишівського ФАПу акушеркою.

З 2005 року працює патронажною медсестрою.

Малюта Людмила Михайлівна, народилася 24.03.1996 року в селі Бистрі.

Навчалася в Пісківській ЗОШ І-ІІІ ст.., в 2013 році вступила до Житомирського інституту медсестринства.

Після закінчення в березні 2016 року пішла працювати  до Станишівського ФАПу на посаду акушерки.