Станишівська територіальна громада

Чисте довкілля – здорова нація!

Сьогодні, коли на всій планеті під впливом людини відбулися помітні зміни як живої, так і неживої природи, дедалі більшого значення набуває гармонійна взаємодія суспільства і природного довкілля, оскільки людина отримує від природи все необхідне для життя: енергію, продукти харчування, матеріали, черпає в ній емоційну й естетичну наснагу. Тому вкрай необхідна не лише чітка стратегія охорони природного середовища та посилення контролю за природокористуванням, але й добре продумана система екологічної освіти й виховання населення.

Лісові пожежі: причини виникнення, наслідки та відповідальність

Щорічно в Україні лісові пожежі знищують майже 5 тисяч гектарів лісів. За статистикою майже усі пожежі стаються через людську недбалість. Причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву не загашені недопалки, а також дитячі витівки з вогнем.

15:51:01 21.07.2020

МОЗ України надає рекомендації щодо вжиття та проведення необхідних заходів внаслідок сильних зливних дощів та паводків

У зв’язку із складною ситуацією на території України, зокрема у Львівській, Закарпатській, Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Вінницькій областях внаслідок сильних зливних дощів і паводків з метою попередження епідемічних ускладнень серед населення України та мінімізації їх наслідків Міністерство охорони здоров’я України рекомендує:

15:45:41 15.07.2020

Чисте довкілля – здорова нація!

Проблема із сміттям існує в першу чергу через байдужість, через відсутність бажання зробити якусь користь для людей і довкілля. Накопичення побутових відходів не лише псує зовнішній вигляд навколишнього природного середовища, але й негативно впливає на довкілля та середовище життєдіяльності людини, приводить до забруднення ґрунту, водойм, прибережних смуг, джерел централізованого  та децентралізованого водопостачання (криниць), і, відповідно, якості води в них.

14:21:37 03.07.2020