Станишівська територіальна громада

Чисте довкілля – здорова нація!

Сьогодні, коли на всій планеті під впливом людини відбулися помітні зміни як живої, так і неживої природи, дедалі більшого значення набуває гармонійна взаємодія суспільства і природного довкілля, оскільки людина отримує від природи все необхідне для життя: енергію, продукти харчування, матеріали, черпає в ній емоційну й естетичну наснагу. Тому вкрай необхідна не лише чітка стратегія охорони природного середовища та посилення контролю за природокористуванням, але й добре продумана система екологічної освіти й виховання населення.

З 1 серпня 2021 року діятиме заборона на вилов річкових раків

На даний час в багатьох водоймах розпочинається період линьки раків –раки скидають старий панцирний покрив. Поки новий покрив не затвердіє раки можуть стати легкою здобиччю для хижака та браконьєрів, адже стають малорухливими. Період линьки раків, навіть в одній і тій самій водоймі, може змінюватися в різні роки. Він залежить від погоди, типу водойми та інших факторів.

08:52:04 28.07.2021

Лісові пожежі: причини виникнення, наслідки та відповідальність

Щорічно в Україні лісові пожежі знищують майже 5 тисяч гектарів лісів. За статистикою майже усі пожежі стаються через людську недбалість. Причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву не загашені недопалки, а також дитячі витівки з вогнем.

15:51:01 21.07.2020

МОЗ України надає рекомендації щодо вжиття та проведення необхідних заходів внаслідок сильних зливних дощів та паводків

У зв’язку із складною ситуацією на території України, зокрема у Львівській, Закарпатській, Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Вінницькій областях внаслідок сильних зливних дощів і паводків з метою попередження епідемічних ускладнень серед населення України та мінімізації їх наслідків Міністерство охорони здоров’я України рекомендує:

15:45:41 15.07.2020

Чисте довкілля – здорова нація!

Проблема із сміттям існує в першу чергу через байдужість, через відсутність бажання зробити якусь користь для людей і довкілля. Накопичення побутових відходів не лише псує зовнішній вигляд навколишнього природного середовища, але й негативно впливає на довкілля та середовище життєдіяльності людини, приводить до забруднення ґрунту, водойм, прибережних смуг, джерел централізованого  та децентралізованого водопостачання (криниць), і, відповідно, якості води в них.

14:21:37 03.07.2020