ЗДО "Малятко"

Старий дитячий садочок, який був на утримані колгоспу, за роки перебудови і періоду приватизації було продано в приватні руки під житло.

Комунальний заклад «Станишівський дошкільний заклад «Дошколярик» створено на підставі рішення 36 сесії ІV скликання Станишівської сільської ради від 25 січня 2006 року, який займає окреме помешкання в приміщенні  школи.  Дитячий садочок був розрахован на 20 місць, з комплектуванням груп дошкільного розвитку для дітей 5-річного віку.  Дошкільний заклад мав групу з короткотривалим режимом перебування дітей ( до 4 годин утримання). ДНЗ «Дошколярик» працював за чотириденним робочим тижнем протягом  2 годин. Мовою навчання і виховання  визнано  українську мову.

16.03.2006 року КЗ Станишівський ДНЗ «Дошколярик» було перейменовано в Станишівський ДНЗ «Дошколярик».

Розпочинав садочок свою роботу з того, що вчителі молодших класів збирали до групи дітей 5-6 років і проводили з ними підготовку  до школи. А саме: Куць Інна Іванівна, Столяр Ірина Іванівна,  Перун Валентина Віталіївна, Кравченко Світлана Дмитрівна, Кравчук Наталія Петрівна.

В січні 2011 року  обов’язки завідуючої садочком (за сумісництвом - вихователь) прийняла на себе Тетяна Олександрівна Рокитинець, за допомогою сільської ради був зроблений капітальний ремонт в приміщенні  і придбане сучасне, дитяче мебельне обладнання  для дітей.

В зв’язку з реорганізацією дошкільної освіти, у вересні 2013 року на роботу в садочок прийшли працювати завідуючою садочком Світлана Вадимівна Максимець, а вихователем — Юлія Сергіївна Карпунець, молоді, енергійні, доброзичливі.

У вересні 2014 року тимчасово обов’язки завідуючої взяла на себе Шибецька Ірина Костянтинівна. Вкладаючи душу в свою роботу , піклуючись про дітей, щоб як найкраще було для них,  завдяки спонсорській допомозі  садочок було  обладнано додатковим  електроопаленням.