Начальник відділу "ЦНАП" - Опанасюк Олена Миколаївна

З метою створення сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку, самореалізації, захисту прав громадян та з метою надання населенню Станишівської об’єднаної територіальної громади високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг, у Станишівській сільській раді функціонує Центр надання адміністративних послуг. Центр надає можливість громадянам за принципом «єдиного вікна», за інтегрованим підходом та моделлю життєвих ситуацій, уникаючи відвідування різноманітних організацій та кабінетів, в одному місці отримати  в комфортних умовах найважливіші адміністративні послуги.

____________________________________________________________________________________________________________

Адреса:

вул. Кооперативна, 3,

с. Станишівка,  Житомирський район

Телефон:  097-629-72-17

Електронна пошта:

cnap_stanyshivka@ukr.net

ГРАФІК  РОБОТИ

Центру надання адміністративних  послуг Станишівської сільської  ради

Понеділок  -  П’ятниця

08:30 – 17:00

АНКЕТА опитування суб’єктів господарювання та громадян щодо якості обслуговування в Центрі надання адміністративних послуг Станишівської сільської ради