A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Станишівська територіальна громада
Житомирська область, Житомирський район

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

З метою підвищення рівня відкритості місцевої влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів місцевого бюджету, Станишівська сільська рада оголошує про прийом проектів від мешканців Станишівської громади у рамках громадського (партиципаторного) бюджету.

Прийом проектів здійснюється відповідно до Положення про громадський (партиципаторний) бюджет Станишівської сільської ради, ухваленого рішенням Станишівської сільської  ради №393 від 22.12.2017р.

Громадський (партиципаторний) бюджет Станишівської сільськоїх ради – процес взаємодії Станишівської сільської ради та її виконавчих органів з громадськістю, направлений на залучення жителів громади до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу визначеної Станишівською сільською радою частини коштів бюджету громади через подання відповідних ініціативних проектів розвитку, та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти.

Кошти громадського (партиципаторного) бюджету Станишівської сільської ради спрямовуються на реалізацію кращих проектів розвитку громади, які надійшли до Станишівської сільської ради від мешканців Станишівської сільської ради.

Проектом є план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді опису з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів громадського (партиципаторного) бюджету Станишівської сільської ради;

Подані для фінансування за рахунок коштів громадського (партиципаторного) бюджету Станишівської сільської ради проекти повинні бути спрямовані, зокрема, на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду населених пунктів громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності громади.

 

Проекти повинні відповідати наступним істотним вимогам:

  1. назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладена лаконічно, одним реченням;
  2. проект не суперечить чинному законодавству України;
  3. реалізація проекту належить до компетенції виконавчих органів Станишівської сільської ради;
  4. проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат;
  5. результати реалізації проекту є загальнодоступними для мешканців громади;
  6. реалізація проекту не порушує прав інших осіб;
  7. бюджет проекту, розрахований автором (авторами), включає усі витрати, пов’язані з: розробкою проектної документації; закупівлею сировини, матеріалів, комплектуючих; оплатою стороннім підрядникам послуг логістики (доставка, зберігання).

При формуванні проектних пропозицій, які включають роботи з будівництва, реконструкції або капітального ремонту об’єктів, авторам необхідно керуватись орієнтовними цінами на основні будівельні матеріали, вироби на конструкції, розміщеними на сайті Міністерства регіонального розвитку та будівництва України  www.minregion.gov.ua  (підрозділ «Ціноутворення» розділу «Ціноутворення, експертиза та розвиток будівельної діяльності»).

У рамках громадського (партиципаторного) бюджету Станишівської сільської ради не приймаються до розгляду проекти, які:

  1. суперечать чинному законодавству України;
  2. реалізація проектної пропозиції не належить до компетенції Станишівської сільської ради і спрямована не на користь всіх жителів села і/або громади Станишівської сільської ради, а  на конкретну особу
  3. містять ненормативну лексику, наклепи, образи, заклики до насильства, повалення влади, зміну конституційного ладу країни тощо;

Для подачі проекту необхідно отримати підтримку не менше 20 мешканців, що зареєстровані на відповідній локальній території громади (відповідній території бувших сільських рад, що обʼєднались в Станишівську сільську раду), крім автора/авторів.

Проекти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою, яка містить короткий опис проекту. Бланк-заявка проектної пропозиції розміщена на офіційному сайті Станишівської сільської ради у розділі «Бюджет участі»(БЛАНК-ЗАЯВКА ПРОЕКТУ).

Проект подається особисто автором (одним з авторів) проекту у паперовому вигляді:

- до пунктів супроводу бюджету участі відповідальним особам з супроводу бюджету участі на відповідній локальній території громади, а саме:

 

пункт супроводу Бюджету участі № 1

(супровід населених пунктів с. Станишівка, с. Слобода-Селець, с. Бистри)

с. Станишівка. вул.. KООПЕРАТИВНА, 3, кабінет 1,

51-99-45

начальник відділу ЦНАП  Опанасюк Олена Миколаївна

пункт супроводу Бюджету участі № 2

(супровід населеного пункту с. Зарічани)

с. Зарічани, пров. Шкільний, 8б,

46-86-32

в.о. староста Ткачук Володмир Михайлович

пункт супроводу Бюджету участі №3

(супровід населених пунктів с. Піски, с. Скоморохи)

с. Піски, вул. Жовтнева, 19,

48-95-22

в.о. староста  Костенко Алла Валеріївна

пункт супроводу Бюджету участі № 4

(супровід населених пунктів с. Лука, с. Млинище, х. Вершина)

с. Лука,

пров. Дитячий, 3,

49-72-83

в.о. староста Безшкура Олена Семенівна

пункти супроводу Бюджету участі № 5

(супровід населених пунктів с. Ліщин, с. Тарасівка)

с. Ліщин, вул. Л. Українки, 3,

49-01-24

в.о. староста Бочковська Галина Михайлівна

пункти супроводу Бюджету участі № 6 (супровід населених пунктів с. Туровець, с. Грабівка, с. Кринички, с. Мошківка, с. Лісівщина

с. Туровець, вул. Канарських, 32,

49-88-35

в.о. староста Любченко Галина Іванівна

 

Подання проекту у паперовому вигляді здійснюється автором, що зареєстрований на території відповідної локальної території Станишівської сільської ради за умови пред’явлення оригіналу паспорту громадянина України.

Інформація про громадський (партиципаторний) бюджет Станишівської сільської ради (нормативні документи, відомості про проекти, картки аналізу проектів, перелік проектів, допущених до голосування, результати голосування, новини щодо перебігу подій тощо) розміщується у розділі «Бюджет участі» на офіційному сайті Станишівської сільської ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь